7.9.05

posledních pár dní...

bylo ve znamení oprašování starých známých kapel. přišel jsem na chuť bloc party (tzn. našel jsem si dvě oblíbené písničky, konkrétně this modern love a so here we are), ale stejně jim nepřisuzuju takový význam jako hudební periodika všude kolem. těšil jsem se na silent alarm remixed, ale nakonec jsem ani nenašel sílu si tohle album shánět. ostatně, patrně nejlepší skladbu už jsem slyšel. starý známý four tet, autor jednoho z nejlepších remixů, skttrbrain který vyšel na radiohead EP com lag a také účastník plejády hvězd která se vystřídala v projektu předělávání písní od kings of convenience (versus) se opět vytáhl. předvedl ambientní hardcore ve stylu nového alba sigur rós a dal nám tím záminku se o další skladby nezajímat. děkujeme.

trošku jsem si zavzpomínal u modest mouse a good news for people who love bad news, které stále zůstává jedním z mých nejoblíbenějších alb. snažil jsem se proniknout do již zmiňovaného nového alba od sigur rós s názvem takk..., ale to by bylo na delší vyprávění, takže příště.
taky jsem se zamiloval do elliota smithe a objevil mně neznámou, nicméně na kult si nabíhající německou kapelu the notwist. ale to také někdy jindy. při svých vyjížďkách na kole jsem poslouchal drnčící album od bright eyes z roku 1998 - letting off the happiness a spolužákům v autobuse jsem kazil představy o kytarovém světě veřejnou reprodukcí ladytron.

po všech těchto výletech se mojí nejhranější písní v uplynulém týdnu stala casimir pulaski day od amerického písničkáře sufjana stevense. kdo to byl casimir pulaski a jak souvisí se sufjanovým albem illinois zjistíte tady .

4 Comments:

Anonymous Anonymní said...

Where did you find it? Interesting read »

11:20 odp.  
Anonymous Anonymní said...

I have been looking for sites like this for a long time. Thank you! rosacea & lutein cabinets mattresses Lasik eye surgery fairfax county acyclovir medicine Sigma belt green training black programs certification Clothespins on penis scar tissue liposuction Dsl service davie 33314 Lipitor 10 mg umaxppc

6:29 odp.  
Anonymous Anonymní said...

Excellent, love it! Business card designer plus v8 skin care uk market digital printing laimates

2:48 odp.  
Anonymous Anonymní said...

Very nice site! film editing classes

1:00 dop.  

Okomentovat

<< Home